Pasaport Kılıfı Kullanmak Neden Önemlidir ?

Pasaport Kılıfı Kullanmak Neden Önemlidir ?

Pasaport; yabancı ülkelere gidecek olanlara yetkili makamlarca verilen ve yabancı ülke yetkililerinin kimlik incelemesinde geçerli olan belgedir. Bu nedenle uluslararası önemli belge niteliği taşımaktadır. Yırtılma, ıslanma, kırılma, kopma vb. gibi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korunması gerekir. Bu nedenle pasaport kılıfı kullanmak size bir çok fayda sağlayacaktır.

Sadece pasaportla sınırlı kalmayıp bir çok devlet işinde önemli belge niteliği taşıyan evraklarımızın korunması içinde bir çok ürün üretilmiştir. Bu belgelere örnek verirsek; ruhsat, av teskeresi, aile cüzdanı vb. gibi resmi dairelerde anlam taşıyan ürünlerinde korunması gerekir. Bu korunumu sağlamak için ruhsat kabı, ruhsat kılıfı, pasaport kabı, pasaport kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, av teskeresi kılıfı, vb. gibi ürünleri kullanmakta fayda vardır. Zira bu belgelerin zarar görmesi durumda cezai işlemler başlatılır ve yenilemek size epeyce zaman kaybına neden olur.

Bu belgeleri korumak için üretilen ürünler iki temel çeşit malzemeden oluşur. Bunlar hakiki deri ruhsat kabı ve lüx suni deri ruhsat kabı olmak üzere adlandıralabilir. Kullanılan malzemeler son derece kaliteli olup TSE güvencesi altında temin edilmektedir. Buda bizim için müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için çalışmalarımızı en üst düzeyde tutmak demektir.

Çeşitli baskı teknikleriyle de pasaport kılıfı, ruhsat kabı, av teskeresi kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, vb. gibi imalatımızda olan ürünler firmaya veya şahısa göre özelleştirilebilir. Baskı çeşitlerimizden en çok tercih edilenleri; standart baskılı ruhsat kabı, standart kabartmalı ruhsat kabı, desenli baskılı ruhsat kabı, desenli kabartmalı ruhsat kabı olup firma veya şahısın isteği üzerine seçilmiş olan hakiki deri ruhsat kabı veya lüx suni deri ruhsat kabı üzerine uygulanır. Bu sayede firma için reklam yapmayı, sahış için kendine özel tasarım yapmayı amaçlar.

Sizde hemen sipariş vermek için www.ruhsatkabi.com.tr adresinden bize ulaşabilir yada 0 (212) 462 70 85 numaralı telefonumuzdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir