Ruhsat Kabı Ürünlerinde Biz

Yaklaşık 8 yıldan bu yana ruhsat kabı, pasaport kılıfı, pasaport kabı, av tezkeresi kılıfı, aile cüzdanı kabı vb. promosyon ürünlerini üreten firmamız ürettiği ürünlere ve hizmet standartlarına her zaman güvenmektedir. Çünkü biz biliyoruz ki ürettiğimiz ürünlerde kullandığımız ham maddeler ve işçiliğimiz 1.sınıf işçiliktir.

2017 yılına kadar ürettiğimiz her ürün gerçekten kaliteli ve içindeki PVC bile TSE standartlarına uygundur. Biz işimizi en iyi şekilde yaparak müşterilerimizin de hediye etmiş olduğu promosyon ürünleri olan ruhsat kabı veya pasaport kabının geri dönüşlerinin olumlu olmasını sağlamaktayız. Yaklaşık olarak 8-9 senedir sadece ruhsat kabı değil aynı zamanda av tezkeresi kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, pasaport kabı, evlilik cüzdanı kabı vb. promosyon ürünlerininde üretimini firmamız yapmaktadır.

Neden Ruhsat Kabı Dünyası

Ruhsat kabı dünyası olarak yaptığımız ürünlere ve kullandığımız ürün malzemelerine gerçekten güvenmekteyiz. Kendi ekibimiz tarafından yıllarca ürettiğimiz ürünlerin aynı zamanda tecrübesini kazandığımıza inanıyoruz. Bu tecrübeler gereğince de müşterilerimize bu konuda ufak tavsiyeler ile ürünü daha iyi hale getiriyoruz. Örneğin; ruhsat kabında kullanmış olduğumuz PVC veya ceplerin kalitesi ile ilgili verdiğimiz pratik bilgiler ile müşterimizin kullanacağı ruhsat kabını en iyi hale getiriyoruz.

  1. Vaktinde Teslim : Müşterilerimizi hiçbir şekilde zora sokmadan söylemiş olduğumuz vakitte ruhsat kabı ürünlerini müşterilerimize teslim etmekteyiz.
  2. 1. Kalite Malzeme : Kullandığımız tüm ürünler 1.kalite malzeme olduğu için ilerleyen günlerde hatta yıllarda ürünlerimizde hiçbir şekilde problem olmamak ile beraber kullanışlı bir ürün yaptığımız için aldığımız teşekkürleri bir köşemizde saklıyoruz 🙂
  3. Müşterilerimizin İsteklerini Biliyoruz : Müşterilerimizin hassas olduğu konuları (ölçü, grafik , renk vs.) biliyoruz ve bu konularda müşterilerimizden daha hassas davranıyoruz. Örneğin bir ruhsat kabı ürününde, ölçülere, renge vb. özelliklere dikkat ederek bir ürünü en iyi şekilde nasıl hazırlarız sorusunun yanıtını ruhsat kabı veya pasaport kabı ürünümüzle cevaplıyoruz.
  4. Ekonomik Fiyatlar : Sunduğumuz ürün çeşitleri ile her müşterimize hitap etmeye çalışıyoruz. Tavan ve taban fiyatlarımız arasında fark oluşturmadan müşterilerimize en iyi fiyatları vermeye ve onlar ile aynı fiyatları konuşmaya çalışıyoruz.

Ruhsat Kabını Nasıl Satın Alırım?

Bir ruhsat kabı veya pasaport kabı ürününü satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Firmamız size en iyi şekilde yardımcı olacağına hiç şüpheniz olmasın. Ürettiğimiz her ürünün arkasında durmaktayız. Bir ruhsat kabı satın almak istiyorsanız, sitemiz üzerinde bulunan modellerden bir tanesini seçerek “satın al” linkine tıklayabilirsiniz. Daha sonra karşınıza gelecek olan formda ilgili yerleri doldurarak formu bize gönderebilirsiniz. Ekibimiz formunuzu inceledikten sonra sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Daha sonra firmanıza ait bir takım bilgileri tarafımıza ilettikten sonra ruhsat kabı veya pasaport kabı siparişinizin üretimine başlanacaktır.

Dünya Reklam Kimdir?

Dünya Reklam ve promosyon, promosyon ürünleri üreten ve müşterilerine bu konuda yardımcı olan bir ajanstır. Ruhsat kabı dünyası firması; bir dünya promosyon ürünü olup üretilen tüm ürünler Dünya reklam promosyon adına tescillenmiştir. Dünya reklam, ürettiği ve üreteceği tüm ruhsat kabı ürünlerinin modellerini; firması adına tasarlamakta olup kullandığı ürünlerde yine aynı şekilde kendi firması adına tescillidir.

 

 

 

About admin

One thought on “Ruhsat Kabı Ürünlerinde Biz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir